Examinează
CNS Divizia Barca – Etapa 1 – Delta Dunarii 17-19 Iunie 2022
ORGANIZATOR: ANGLER’S PRO TEAM
LOCATIE: Delta Dunarii
PERIOADA: 17-19 Iunie 2022
SPECII PUNCTABILE: Biban 20 cm, Salau 40cm, Stiuca 40 cm, Avat 40 cm, Clean 20cm
SPONSORI OFICIALI: SC. Givadi SRL prin brandurile Bkk, Momoi, Pokee, Rapture, Flambeau
REPO–(Producator de remorci si caroserii pentru vehicole)
Pure Fishing (Abu Garcia, Berkley, Plano)
Berti handmade lure,
Cormoran Resort,
Delalande,
DescoperaDeltaDunarii.ro,
Holbina Trei Bibani,
Egreta Hidroturism
Fan Courier
TNG Outdor
Relax Spinning Expert (Importator si distribuitor articole de pescuit)
Delphin
Deyu Fish (Magazin articole pescuit Tulcea)
Octavian Torescu Custom Rods
ASava Custom
Audio Vision (www.Cocomall.ro)
Hylo Eye Care (picaturi lubrifiante pentru performanta vizuala)
Macushild (suplimente pentru performanta vizuala)
Noah Watch
PRECIZARI
Speciile punctabile vor fi știucă, șalău, biban, avat și clean, la fiecare concurs urmând să puncteze toate cele 5 specii, dimensiunea minimă a speciei fiind decisă de către organizator în funcție de pista de concurs.
De asemenea, în fiecare dintre cele doua manșe, echipele vor puncta cu cei mai mari 10 pești măsurați, indiferent de specie.
Inscriere in concurs
LOCALIZARE
ECHIPE INSCRISE
# | Echipa | Pescar1 | Pescar2 |
---|---|---|---|
# | Echipa | Pescar1 | Pescar2 |
1 | Silviu Neagoe - Narcis Ivan | Neagoe Silviu | Ivan Narcis |
2 | PeApa 001 | Trifina Liviu | Abduraman Redin |
3 | NADA PESTILOR | ACSENTE VLAD ILIE | ATANASOAIE MARIUS FLORIN |
4 | DSC8 | Alin Ghioca | Cristian Dan Petrescu |
5 | WIND LADYS | PIRLOG IOANA | MUNTEANU NICOLETA |
6 | TRABUCCO TEAM | POPA DORIN | PAVEL RICHARD |
7 | MMC | DRAGHICI MARIUS MIHAI | ENACHE NICOLAE LIVIU |
8 | Team Daiwa Romania | German Eugen | German Petre |
9 | Spinning Monkeyz 3 | Ambrosie Alin | Ambrosie Lorena |
10 | Spinning Monkeyz 1 | Aber Ciprian | Barna Cosmin |
11 | SAVAGEGEAR | Parascanu Emilian Ovidiu | Andrioaie Narcis |
12 | AQM 1/2 | Robert Moldoveanu | George Tambrea |
13 | Heracles | Burdeti Viorel | Jianu Florin |
14 | BFF Team | Tirnacop Iulian | Lucian Constantin |
15 | Marinete - Groza | Groza Sergiu | Marinete Alexandru |
16 | BARACUDA | Jarda Vasile | Calance Pavel |
17 | BFF Team | Tirnacop Iulian | Lucian constantin |
18 | POKER STARS | RAZVAN NEGREANU | CONSTANTIN STANILA |
19 | DREAM TEAM | SARBU VITALIE | GRECU GHEORGHE |
20 | Zodiac Team 2 | Andries Bogdan | Stanciu Paul |
21 | Zodiac Team 1 | Avasiloaie Catalin | Galin Gicu |
22 | Ticu Fishing | Lazar Alexandru | Lazar Catalin |
23 | PeApa B | Tinu Hanganu | Laurentiu Voinov |
24 | PeApa _Robert-Traian | Robert Ivan | Traian Copuzeanu |
25 | G&B | Grigore Onelian | Buliga Cristian |
26 | Wind | Militaru Cristian | Nu stiu |
27 | Frații Bontea | Bontea Sorin | Bontea Daniel |
28 | Team Herakles | Cristian Dragota | Imreh Csaba |
29 | Raduly-Dragan | Andrei Raduly | Razvan Dragan |
30 | Team Rapture | Boeriu Rares | Horobet Mircea |
31 | NORDICII | Davalciuc Bogdan | Siretean Vasile |
32 | R&R TEAM | Robert Cristescu | Radu Vraciu |
33 | Preda-Stingu | Preda Mihai | Stingu Catalin |
34 | R&R TEAM | Robert Cristescu | Radu Vraciu |
35 | Delta Spinning Team | Leontin Rusu | Florin Anastasiu |
36 | Repo Team | Popescu Dan | Boanta Robert |
37 | Nicu Beton | Nicolae Adrian Ana | Singur |
38 | Team Mivado | Oltean Razvan Paul | Singeorzan Radu Marian |
39 | AQM 2 | Florin Voicu | Sabin Buzatu |
40 | Philosofish | Ciprian Necula | Petru Păcuraru |
41 | BAFTA | catalin ionescu | marian nitu |
42 | Gama Team | Tudor Nicolae | Pauna Adrian Gino |
43 | American Nautics | Ion Dumitru | Rebegel Ovidiu |
44 | Predatorii | Vasile Valerica | Alexandru Adrian |
45 | Asterix | Rino Petrescu | Narcis Vana |
46 | BIT Fishing | Gherghe Alexandru | Gherghe Ewelyne |
47 | Wild Pike | Bogdan Minzat | Andrei Georgescu |
48 | Sorin și Dodo | Maricescu Sorin | Dincă Dorin |
49 | Himalaya Team | David Neacsu | Octavian Dumitru |
50 | Rapala-Team | Mihai Vasiliu | Merdescu Catalin |
51 | Particularii | ZAMFIR CRISTIAN | ORZAN ADRIAN |
52 | PeApa 2 | Ghergulescu Adrian | Pichler Adrian |
53 | AQM10 | craciun silviu | zamfirica georgian |
54 | Happiness | Necula Marius | Tureac Daniel |
55 | RAPTURE TEAM MNM | DOBROTA MIHNEA | DOBROTA MATEI |
56 | Nacu-Morcovescu | Nacu Vasile | Marian Morcovescu |
57 | Spinn Pro | Viorel Petrica | Cristian Popescu |
58 | Avatarii | Herac Bogdan | Nitu Valentin |
59 | valcea team | Rizea cristian | Dirinea bogdan |
60 | Anglers pro Team | Marcu adrian | Matei iulian |
61 | Champion | Serban Elvis | Barbus Viorel |
62 | Restaurant Casa Jienilor | Dima Marius | Oniciuc Vasile Radu |
63 | AQM 1 | Iorgulescu Cristian | Zamfir Mihai |
64 | Pasek si Udila | Mihnea Pasek | Gabi Udila |
65 | APS TOMIS 3 | GRAMANSCHI DRGAOS | EREMIA PIRIANU |
66 | APS Tomis 1 | Pîndichi Cristian | Leolea Alexandru |
67 | Brada-Cucer | Bradatan Ovidiu | Cucer Vitalie |
68 | Angler's Pro Team 3 | Stoian Bogdan | David Marcel |
69 | AQUA 1 | Bondrea Gheorghe Fanica | Vasilescu Dan |
70 | Dihorii | Ignat Ioan Horia | Bocanici Alin-Lazar |
71 | iFish | Sebastian Fetele | Nelu Gheorghe |
72 | KOSAROM | Apostol Teodor | Paraoanu Stefan |
73 | Bass Hunters | Razvan GHINDAOANU | - |
74 | Anglers Pro Team 1 | Torescu Octavian | Bogdan Casandroiu |
75 | Angler's Pro Team - 2 | Vigu Elvis | Lakatos George |
76 | Magic spining | Schiopu ioan Cosmin | Haran Silvestru |
77 | Team Jackall Romania | Hrisca Ciprian | Danilov Ciprian |
78 | AIRRUS - RAPTURE | Barbu Alexandru | Codarcea Marius |
79 | Angler's Pro Team 6 Constanța | Suvejanu Thomas Andrei | Peiciu Cornel |