Calendar Competitional 2022

Data Eveniment Divizia Rezultate
2 Februarie Team Challenge - TIMON - Pastravaria Sadu Trout Area Rezultate
26 Februarie CNTA Etapa 3 - Rapture Cup - Pastravaria Crasna Trout Area Rezultate
12 Martie CNTA Etapa 4 - Airrus Cup - Pastravaria Zavoi Trout Area Rezultate
26 Martie CNTA Etapa 5 - Varivas Cup - Pastravaria Crasna Trout Area Rezultate
9-10 Aprilie CNSM Cupa Ligii Libra - Voineasa Divizia Mal Rezultate
14-15 Mai CNS Divizia Caiac - Etapa 1 - Lacul Vederoasa, Cernavoda Divizia Caiac Rezultate
14 Mai CNTA Etapa 6 - Heracles CUP - Pastravaria Campul Cetatii Trout Area Rezultate
21-22 Mai CNSM Etapa 1 Cupa Lucky John - Doda Pilii Divizia Mal Rezultate
28 Mai CNTA Etapa 7 - ValkeIN x Vanfook CUP - Pastravaria Zavoi Trout Area Rezultate
4-5 Iunie CNSM Etapa 2 Cupa Herakles - Doda Pilii Divizia Mal Rezultate
11 Iunie CNSF Etapa 1 Oradea-Crișul Repede Streetfishing Rezultate
17-19 Iunie CNS Divizia Barca - Etapa 1 - Delta Dunarii Divizia Barca Rezultate
18 Iunie CNSF Etapa 2 Bucuresti-Dambovita Streetfishing Rezultate
25-26 Iunie CNSM Etapa 3 Cupa Rapture - Vama Buzaului Divizia Mal Rezultate
25 Iunie CNSF Etapa 3 Timisoara - Bega Streetfishing Rezultate
2-3 Iulie CNS Divizia Caiac - Etapa 2 - Lacul Izvorul Muntelui - Lacul Bicaz Divizia Caiac Rezultate
2 Iulie Harcore Clash - Bucuresti - Dambovita & Lacul Morii Streetfishing Rezultate
16-17 Iulie CNSM Etapa 4 Cupa Tiemco - Racatau Divizia Mal Rezultate
16 Iulie UFPC - Bucuresti - Lac Titan Streetfishing Rezultate
22-24 Iulie CNS Divizia Barca - Etapa 2 - Bicaz (Izvorul Muntelui) Divizia Barca Rezultate
30-31 Iulie CNS Divizia Caiac - Etapa 3 - Navasart - Lacul Snagov Divizia Caiac Rezultate
30 Iulie CNSF Etapa 4 Sibiu - Cibin Streetfishing Rezultate
20-21 August CNS Divizia Caiac - Finala - Beliș - Lacul Beliș Divizia Caiac Rezultate
3-4 Septembrie CNS Divizia Barca - Etapa 3 - Lacul Snagov Divizia Barca Rezultate
3 Septembrie CNSF Etapa 5 Bucuresti - Dambovita Streetfishing Rezultate
10 Septembrie CNSF Etapa 6 Cluj Napoca - Somesul Mic Streetfishing Rezultate
17-18 Septembrie CNSM Cupa Ligii la pastrav - Doda Pilii Divizia Mal Rezultate
17 Septembrie CNSF Etapa 7 Targu Mures - Mures Streetfishing Rezultate
22-25 Septembrie Cupa Ligii – Danube Delta Predator Challange 2022 Divizia Barca Rezultate
24 Septembrie CNSF Finala - Bucuresti - Dambovita Streetfishing Rezultate
27-28 Septembrie CNSM Etapa 5 Cupa Nomura - Pojorata Divizia Mal Rezultate
22-23 Octombrie CNS Divizia Barca - Etapa 4 - Lacul Mosteni, Olt Divizia Barca Rezultate

Calendar 2022